Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit tente kurulumu ve kullanımı kolay gerekli ve önem taşıyan tente modellerinden sadece biridir.

    Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Bu tente hem iş yerlerinin daha güzel gözükmesine hemde müşterilerinizi hava koşullarından korumak için fayda göstermektedir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model tenteyi firmamızda yaptırabilirsiniz.

Sabit Tente İstanbul

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Dış cephe ve iç mekanlarda, kapı ve pencere üzerine uygulanan, mekanlara görsel zenginlik katan, yağmur ve güneşten korunmak için üretilen tenteler, mimari çizimlerinize uygun ölçülerde özel üretilir.

Beyza branda olarak bünyemizde bulunan ve siz değerli müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen bir tente çeşididir. Güvenle yaptıracağınız bu tente çeşidi bir korunma veya keyfi amaçlıda kullanılabilir.

Sabit Tente Fiyatları 2022

Beyza branda ve tente hizmetleri firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Ödemeleriniz gerek önceden gerekse kurulum ve montaj yapıldıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme kolaylıklarından faydalanmak ve daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir