Spor Kompleksi Çadırı

Spor Kompleksi Çadırı

Spor Kompleksi Çadırı

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yazın daha serin bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde spor komplekslerine çadır yaptırmalısınız.

Merve Branda Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz.

Spor Kompleks Çadırları

Halı Saha Çadırı Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Teknolojinin ilerlemesi ve her geçen gün bir yenisi hayata kazandırılan malzeme ve mekanizmalar ile, kolay kurulmaya imkan tanıyan tesisler gündeme gelmektedir.

Branda İhtiyaca göre tasarlanan bu mekanizmalar; yüzme havuzları alanı, basketbol sahası, voleybol sahası ve daha bir çok spor faaliyeti için uygun hale getirilmekte ve buna göre üretim gerçekleşmektedir. Kullanıcılara, kısa bir süre içinde teslim edilmesi ve spor yapılacak hale gelmesi de insanları cezbeden özellikleri arasında başı çekmektedir. Her türlü; çimlendirme, ışıklandırma ve havalandırma seçenekleri ile kullanım amacına göre şekil almaktadır.

Her türlü zemin kaplama sistemleri ile ışıklandırma ve aksesuar tarzı detayların da düşünüldüğü spor salonları, kolay kurulum ve hızlı teslimat ile hazır hale getirilmektedir. Çelik sistemlerden meydana gelmesi, zorlu hava koşullarına göğüs gererken, yapının sağlam ve uzun yıllar ayakta kalabilmesine de doğrudan destek sağlamaktadır.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir